Mēs nodrošinām pilna spektra metināšanas pakalpojumus – no idejas līdz realizācijai. Vēlaties izgatavot prototipu, ražošanas iekārtas vai sametināt kāpnes, žogu vai jebkuru sarežģītāku konstrukciju? Varam palīdzēt praktiski visos jautājumos. Atkarībā no darba specifikas un metāla veida (nerūsējošais tēraudsalumīnijs u.c.) metināšanai izmantojam šādas metodes – MIG un MAG metināšana, TIG metināšana, lāzera metināšana.

Sazinieties ar mums un atradīsim kopīgu valodu. Vienosimies par darbu izpildes termiņiem un sāksim strādāt.. Garantējām augstu darbu izpildes kvalitāti, konfidencialitāti un sniedzam garantijas. 

MIG un MAG metināšana
(Metāla inertā un aktīvā gāze)

Mēs piedāvājam MIG un MAG metināšanas pakalpojumus dažādiem tērauda sakausējumiem. Lielākā atšķirība starp šiem diviem procesiem ir izmantojamā gāze. Dažkārt procesā tiek izmantoti gāzu maisījumi, kas ir svarīgi zināt, lai iegūtu perfektas metināšanas šuves. Pieredzējuši metinātāji zina par šīm niansēm un pēc noklusējuma izvēlas pareizās gāzes.

Mūsu lielākās metināšanas iekārtas var metināt ar jaudu līdz 350 ampēriem, kas ļauj sametināt biezus materiālus un uzsildīt sagataves līdz vajadzīgajai temperatūrai. Procesu ir viegli regulēt ar modernajām metināšanas iekārtām, kas palīdz iegūt perfektu rezultātu. Parasti ar MIG un MAG metināšanu tiek apstrādāti materiāli sākot no 3mm biezuma, maksimālais biezums nepastāv.

TIG metināšana

Piedāvājam TIG metināšanas pakalpojumus galvenokārt nerūsējošajam tēraudam un citiem krāsainiem materiāliem. Process notiek salīdzinoši lēni, tāpēc procesa kontrole ir daudz lielāka uz katru mm metināšanas šuves, salīdzinot ar MIG/MAG metināšanu. Mūsu metināšanas iekārtas ar dzesēšanas degli var paātrināt procesu un ietaupīt ražošanas laiku.

Cauruļvadiem regulāri tiek izmantotas- pretgāzes, kas novērš materiāla oksidēšanos no pretējās metināšanas puses. Metinātās šuves pašas izskatās kā mākslas darbs, tāpēc process tiek izmantots dekoratīvām šuvēm un tā ir vēl viena procesa labā puse. Parasti TIG metināšanu izmanto plāniem materiāliem līdz 3mm, caurulēm vai citām svarīgām detaļām. TIG metināšanas veids ir ļoti populārs pārtikas rūpniecībā.

Lāzera metināšana

Mēs piedāvājam lāzera metināšanas pakalpojumus jebkura veida tēraudam. Jaunākais metināšanas metodes veids tuvāko gadu laikā kļūs populārs. Ātrs metināšanas laiks, līdz pat 10 reizēm ātrāks, salīdzinot ar TIG metināšanas procesu, var ievērojami samazināt izmaksas.

Vietējā samazinātā siltuma ietekme uz sagatavēm novērš deformācijas un saglabā vizuālo skatu pēc metināšanas procesa. Ar šo metodi var metināt materiālus no 0,1 mm līdz 5 mm. Mūsu veiktie testi liecina par labu spēka izturību.

Sazinies ar mums