Projektēšana

Mūsu konstruktori / dizaina inženieri uzmodelēs jums nepieciešamo metāla konstrukciju vai iekārtu ar vislabāko kvalitāti un par draudzīgām cenām. Vienlaicīgi varam pieslēgt līdz pat 3 inženieriem, kas samazinās projekta izpildes termiņu. Pēc nepieciešamības varam:

  • apstrādāt atsūtītus 3D modeļus, pārveidojot tos ražošanas failos.
  • Uzmodelēt dizainu no nulles
  • Uzmodelēt dizainu pēc klientu skicēm, esošajiem paraugiem.

Projektēšana tiek veikta Autodesk Inventor programmatūrā. Mūsu pieredzējušie inženieri piedāvās labāko dizainu jūsu vajadzībām. Projektēšanas laikā veicam mezglu izturības aprēķinus, tas ļauj izvēlēties nepieciešamo materiālu un ģeometriju nepārmaksājot par nelietderīgi izmantotiem materiāliem.

Gadījumā, ja klientam jau ir gatavs 3D modelis, varam viegli to pārstrādāt ražošanas failos, izveidojot 2D rasējumus un DXF failus. Papildus tiek veidoti ari Excel faili, kas palīdz sekot līdzi projekta izpildei un atskaitīties par projekta izpildi.

Gadu gaitā mēs veiksmīgi esam realizējuši dažādus projektus: apstrādes iekārtasskrūvju konveijeritransportieriautomatizācijas iekārtas. Kā ari mums ir pieredze ar iekārtām pārtikasbarības, koka apstrādes, kalnrūpniecības un citās nozarēs. Mums ir savs – gatavs dizains pašu izgatavotajiem skrūvju konveijeriem, transportieriemIzlādes kastēm (tvertnēm) un citiem standarta izstrādājumiem. Pēdējos gados lielu popularitāti ir ieguvušas nestandarta pārvietojamās platformas un kāpnes, kuras mēs ražojam pēc individuāla pasūtījuma.

Veidojot dizainu pēc klienta paraugiem vai skicēm, mēs iedziļināmies visā saņemtajā informācijā. Uzklausām klienta padomus un dalāmies ar savām idejām kā, pēc mūsu domām, būtu vispareizāk to projektu realizēt.

Par projektēšanas izmaksām mēs vienojamies projektā sakumā kā par gabaldarbu. Tas ļauj mūsu klientiem plānot projekta izmaksas savlaicīgi. Gadījumā ja projektā tiek prasītas izmaiņas, cenas korekcija tiek veikta tikai pēc apspriešanās ar klientu.

Pēc pieprasījuma rasējumi var tikt veidoti uz pasūtītāja veidlapām ar attiecīgiem logotipiem. Tādi pakalpojumi ir populāri starp-aģentu lokā. Mēs esam tendēti uz ilgtermiņa sadarbību tādēļ meklējam individuālo pieeju katram klientam.

Sazinies ar mums